Načítání ...

Muži -  IV.třída Kladno 

 Tabulka po 18. kole (12.hraném) 

1. Libušín "B"          12  8 0 2 2  53:23  26
 2. P.Újezd                 12  6 2 3 1  35:12  25
 3. B.Stochov             12  5 3 2 2  46:19  23
 4. Bratronice            12  6 2 1 3  30:15  23

 5. Kačice                   12  6 2 1 3  34:29  23

 6. Dubí "B"              12  4 1 3 4  41:32  17
 7. V.Přítočno "B"    12  3 1 3 5  16:27  14
 8. K.Žehrovice "B"  12  2 2 1 6  25:34  12
 9. Družec "B"           12  1 4 0 6  18:31  12
10. Lodenice               12  1 0 1 10  9:85  4

DOROST - Okresní přebor

tabulka po podzimní části

 
1. Družec               7  5 1 0 1  28:18  17
2. Smečno              7  5 0 1 1  32:11  16
3. Novoměstský     7  4 1 1 1  20:11  15
4. Zlonice               7  4 1 0 2  29:8   14
5. Lhota                 7  3 1 0 3  30:31  11
6. B.Stochov          7  2 0 1 4  19:23  7
7. Hrdlív                7  1 0 1 5  18:38  4
8. Libčice/Tursko  7  0 0 0 7   5:41  0

Mladší žáci - Okresní soutěž

tabulka po podzimní části

1. Tuchlovice         12  11 0 0 0  64:11  34
2. Slavoj Kladno   12  10 0 0 2  59:17  30
3. Smečno              12   9 0 0 3  64:35  27
4Hřebeč               12   8 1 0 3  48:23  26
5. Nové Strašecí    12   7 1 0 4  48:20  23
6. Zichovec            12   7 0 1 4  53:26  22
7. Hostouň             12   6 1 1 4  29:28  21
8. Vraný                 12   5 0 0 7  39:36  15
9. Stehelčeves        12   4 1 1 6  40:51  15

10. B.Stochov        12   2 0 1 9  21:57  7

11. Neuměřice       12  1 1 0 10  20:52  5
12. Kačice              12   1 0 2 9    9:75  5

13. Černuc             12  0 1 0 10   8:71  3

 Kladenská liga starých pánů

    tabulka po 9.kole

1. Slaný              9  7 1 1  34:15  22

2. Velvary          9  7 1 1  31:17  22

3. Družec            9  7 0 2  32:12  21
4. Kročehlavy    6  5 0 1  23:12  15
5. Doksy             8  4 1 3  18:13  13
6. Srbeč              8  4 0 4  20:29  12
7. Tuchlovice     8  3 1 4  18:24  10
8. Slovan Kl.      9  3 0 6  26:23  9
9.  B.Stochov     9  2 2 5  13:26  8
10.Rynholec      9  1 2 6  12:24  5
11. Sparta Kl.   8  0 3 5  16:27  3
12. Rozdělov      8  0 2 5  10:32  2

TOPlist
Načítání ...

Poslední odehrané zápasy :

  Muži :        18.kolo   neděle    13.11.2016       Libušín "B" - Baník Stochov   1:2 pk (0:0, pk 1:3)

                                      branka : Pražák    pk - D.Burle,M.Hampel,Ježek,Pražák              

 Dorost :                

 Ml.žáci :    

 Ml.přípravka :        

 St.Garda :         

 

Rozpis tréninků a zápasů mužstev v Březnu 2017      

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

   

1

2

3

4

5

    16,30  tr. Dorost 16,30  tr. Dorost 16,30  tr. Přípravka    
             
             
             
             

6

7

8

9

10

11

12

  19,30  tr. Muži       (UMT Tuchlovice) 16,30  tr. Přípravka 16,30  tr. Dorost 16  tr. Mladší žáci    
  16,30  tr. Dorost   16,30  tr. Přípravka    
             
             
             

13

14

15

16

17

18

19

16,30  tr. Přípravka 19,30  tr. Muži       (UMT Tuchlovice) 16,30  tr. Dorost 16,30  tr. Přípravka 16  tr. Mladší žáci    
17,15  tr. Mladší žáci   16,30  tr. Dorost      
             
             
             

20

21

22

23

24

25

26

16,30  tr. Přípravka 17,30  MU - ML.ŽÁCI 16,30  tr. Dorost 16  tr. Mladší žáci 14  PU - MUŽI  
17,15  tr. Mladší žáci 16,30  tr. Dorost   16,30  tr. Přípravka    
             
             
             

27

28

29

30

31

1.4.

2.4.

16,30  tr. Přípravka 19,30  tr. Muži       (UMT Tuchlovice) 16,30  tr. Přípravka 16,30  tr. Dorost 16  tr. Mladší žáci   10,15 MU - DOROST
17,15  tr. Mladší žáci 16,30  tr. Dorost   18  MU - ST.GARDA   16,30 MU - MUŽI
    17,30  MU - ML.ŽÁCI        
             
             

**************************************************************

13.7.2016

Letní příprava mužstva mužů začne tréninkem ve čtvrtek 28.7. od 19,30 hod.

Mužstvo, které v uplynulé sezóně sestoupilo do IV.třídy, povede nový trenérský tandem J.Klučko a J.Šmejkal.

 

**************************************************************

13.7.2016

Do sezóny 2016/2017 přihlásil náš klub tato mužstva :

 Muži  - hrací den neděle od 17 hod.

 Dorost - hrací den neděle od 10,15 hod.

 Ml.žáci - hrací den středa od 17,30 hod.

 Ml.přípravka - hrací den pondělí od 17 hod.

Nadále bude hrát Kladenskou ligu st.pánů i Stará garda

Los nového ročníku soutěží OFS Kladno bude znám po losovacím aktivu, který se koná 16.7.2016.

**************************************************************

Nejbližší program soutěžních zápasů našich týmů :

 Muži :                    neděle     2.4.2017    16,30   Baník Stochov - Družec             

 Dorost :                  neděle     2.4.2017    10,15   Baník Stochov - Lhota             

 Ml. žáci:                  sobota   25.3.2017    10,15   Neuměřice - Baník Stochov                

 Ml.přípravka :      pondělí  17.4.2017    17,00   Slaný "B" - Baník Stochov, Hřebeč, SK Kladno                                    

 St.garda :               pátek      31.3.2017    18,00   Srbeč - Baník Stochov