Načítání ...

Muži -  III.třída Kladno 

 Konečná tabulka

1. Dubí                  26  19 2 3 5  103:36  64
2. Tuchlovice "B" 26  18 4 0 4  83:34  62
3. Vinařice            26  13 2 1 10  76:54  44
4. NOVO Kl.         26  13 2 0 11  68:63  43
5. Buštěhrad          26  9 5 4 8  52:46  41
6. Svinařov           26  12 1 3 10  57:65  41
7. Slovan Kl.         26  12 1 2 11  66:64  40
8. Lhota "B"         26  9 4 2 11  72:66  37
9. Dřetovice          26  9 2 4 11  43:63  35

10.Sparta Kl.        26  9 1 4 12  53:57  33

11.Slavoj Kl.         26  7 4 2 13  48:64  31
12.V.Dobrá "B"   26  10 0 0 16  64:81  30

13.B.Stochov         26  7 0 3 16  33:72  24

14.Bratronice       26  5 2 2 17  38:91  21

DOROST - Okresní přebor

konečná tabulka

 
1. Zichovec         20  18 0 1 1  124:15  55
2. Smečno           20  13 1 2 4  92:36  43
3. Družec            20  10 2 0 8  85:40  34
4. Hostouň "B"  20  7 0 3 10  51:86  24
5. Hrdlív             20  6 0 1 13  39:103  19
6. B.Stochov       22   1 1 0 18  22:133  5

Starší žáci - Okresní přebor

tabulka po 15.kole

1. Libčice/Tursko   15  13 0 0 2  108:16  30
2. NOVO Kladno    15  11 2 0 2  64:15  37
3. Zichovec              15  10 2 1 1  59:18  35
4Lhota                   15  10 1 1 3  89:40  33
5. Brandýsek           14  10 0 2 1  64:24  32
6. Olovnice               15  6 2 0 7  90:29  22
7. Tuchlovice           14  6 1 2 5  50:38  22
8. B.Stochov             15  5 0 1 9  68:59  16
9. Smečno                15  5 0 0 10  65:84  15

10. Zlonice               15  3 2 0 10  24:53  13

11. NOVO Kl. "B"  15  3 1 1 10  17:86  12
12. Vinařice             14  2 0 3 9  18:49  9

13. Neuměřice         15  1 0 0 14  8:213  3

 Kladenská liga starých pánů

    tabulka po 20.kole

1. Kročehlavy   20  17 0 3  88:31  51

2. Družec           20  16 0 4  60:27  48

3. Slaný             20  13 0 7  92:47  39
4. Velvary         20  12 2 6  79:38  38
5. Slovan Kl.     20  12 0 8  67:47  36
6. Tuchlovice    19  10 1 8  64:54  31
7. Srbeč             19  10 1 8  56:51  31
8. Rynholec      20  5 5 10  37:54  20
9.  Libušín        20  6 1 13  34:64  19
10.Rozdělov      20  5 2 13  34:61  17
11. B.Stochov    21  4 0 17  24:77  12
12. Sparta Kl.   19  2 2 15  18:102  8

TOPlist
Načítání ...

Poslední odehrané zápasy :

  Muži :                      

 Dorost :                  

 St.žáci :                    

 St.přípravka :        

 Ml.přípravka :        

 St.Garda :           

**************************************************************

13.7.2016

Letní příprava mužstva mužů začne tréninkem ve čtvrtek 28.7. od 19,30 hod.

Mužstvo, které v uplynulé sezóně sestoupilo do IV.třídy, povede nový trenérský tandem J.Klučko a J.Šmejkal.

 

**************************************************************

13.7.2016

Do sezóny 2016/2017 přihlásil náš klub tato mužstva :

 Muži  - hrací den neděle od 17 hod.

 Dorost - hrací den neděle od 10,15 hod.

 Ml.žáci - hrací den středa od 17,30 hod.

 Ml.přípravka - hrací den pondělí od 17 hod.

Nadále bude hrát Kladenskou ligu st.pánů i Stará garda

Los nového ročníku soutěží OFS Kladno bude znám po losovacím aktivu, který se koná 16.7.2016.

**************************************************************

Nejbližší program soutěžních zápasů našich týmů :

 Muži :                     neděle  7.8.2016    18,00   PU    Olešná - Baník Stochov  

                                  neděle   21.8.2016   17,30  PU    Spoje Praha - Baník Stochov

                                  neděle   28.8.2016   17,00  MU   Baník Stochov - Pletený Újezd             

 Dorost :                  sobota    3.9.2016   10,15    Lhota - Baník Stochov                

 Ml. žáci:                  středa   31.8.2016   17,30   Baník Stochov - Hostouň                  

 Ml.přípravka :       sobota   3.9.2016   13,00  Tuchlovice - B.Stochov,K.Žehrovice,V.Dobrá                                    

 St.garda :                 pátek  26.8.2016   18,00  Baník Stochov - Rynholec