Načítání ...

Muži -  III.třída Kladno 

 Tabulka po 14. odehraném kole

1. Buštěhrad       14  11 0 0 3  52:21   33
 2. Běleč               14   9 1 2 2  41:22   31
 3. Smečno           14  9 0 2 3   33:13   29
 4. Slavoj Kl.       14  8 0 2 4   36:31   26
 5. Hrdlív             14  7 2 0 5   49:38   25
 6. K.Žehrovice   13  5 2 1 5   28:29   20
 7. B.Stochov       14  6 1 0 7   31:41   20
 8. V.Dobrá         14  5 2 0 7   29:39   19
 9. Libušín "B"   14  5 1 1 7   23:35   18
10. Sparta Kl.     14  5 0 1 8  36:40   16
11. Svinařov        14  4 1 1 8   33:38   15
12. Lhota "B"     14  4 1 1 8   24:41   15
13. Hřebeč "B"   14  5 0 0 9   24:41   15
14. Bratronice     13  2 1 1 9   23:40   9

DOROST - Okresní přebor

tabulka po 11. kole

 
1. V.Nelahozeves   11  11 0 0 0  82:18  33
2. Libčice/Tursko  11  7 1 0 3  49:22   23 
3. Hostouň             11  6 0 1 4  34:35   19
4. Lhota                 11  6 0 0 5  43:45   18
5. Smečno              11  4 0 0 7  30:34   12
6. D.Nelahozeves   11  2 1 2 6  24:49   10
7. B.Stochov           11  3 0 0 8   30:40   9
8. Novoměstský     11  2 1 0 8  14:63   8

Mladší žáci - Okresní soutěž

tabulka po podzimní části

1. Tuchlovice         12  11 0 0 0  64:11  34
2. Slavoj Kladno   12  10 0 0 2  59:17  30
3. Smečno              12   9 0 0 3  64:35  27
4Hřebeč               12   8 1 0 3  48:23  26
5. Nové Strašecí    12   7 1 0 4  48:20  23
6. Zichovec            12   7 0 1 4  53:26  22
7. Hostouň             12   6 1 1 4  29:28  21
8. Vraný                 12   5 0 0 7  39:36  15
9. Stehelčeves        12   4 1 1 6  40:51  15

10. B.Stochov        12   2 0 1 9  21:57  7

11. Neuměřice       12  1 1 0 10  20:52  5
12. Kačice              12   1 0 2 9    9:75  5

13. Černuc             12  0 1 0 10   8:71  3

 Kladenská liga starých pánů

    tabulka po 11.kole

1. Družec              11  9 0 2  37:12  27

2. Doksy               11  8 2 1  39:10  26

3. Slovan Kl.        10  7 0 3  38:24  21
4. Velvary            10  6 1 3  40:17  19
5. Slaný                10  6 1 3  37:24  19
6. Kročehlavy      11  5 3 3  34:31  18
7.  Švermov         11  5 1 5  26:34  16
8. Rynholec         10  3 2 5  17:26  11
9. Srbeč               10  2 2 6  27:37   8
10. Tuchlovice     10  2 2 6  18:31   8
11. Sparta Kl.      9  1 1 7  11:39   4
12. B.Stochov     11  0 1 10  5:43   1

TOPlist
Načítání ...

Poslední odehrané zápasy :

  Muži :                    18.kolo   sobota    21.4.2018           Smečno - Baník Stocho    7:0 (3:0)

 Dorost :                   8.kolo    neděle    22.4.2018           Baník Stochov - Novoměstský Kladno    2:3 (1:2)

                                                             branky : Wiedermann, Kácha       

 Ml.žáci :                 17.kolo   čtvrtek  12.4.2018           Baník Stochov - vinařice    1:5 (0:5)

                                                                     branka : Jašík     

 Ml.přípravka :        3.kolo   pátek     20.4.2018           Buštěhrad - Baník Stochov    3:2 (2:1)

                                                                                                Unhošť - Baník Stochov    4:2 (0:0)                

 St.Garda :              15.kolo   pátek     20.4.2018            Baník Stochov - Kročehlavy    2:4 (1:2)

                                                             branky : Kindl, Zemek

     

************************************************************

 

************************************************************

Nejbližší program soutěžních zápasů našich týmů :

 Muži :                    sobota   28.4.2018   17,00   Baník Stochov - Buštěhrad   

 Dorost :                  neděle   29.4.2018   10,15    Baník Stochov - Novoměstský Kladno 

 Ml. žáci:                  úterý     24.4.2018   17,00    Libčice - Baník Stochov

                                  čtvrtek  26.4.2018  16,30   Baník Stochov - Brandýsek      

 Ml.přípravka :       pondělí  23.4.2018   17,00    Buštěhrad - Baník Stochov,Lhota

 St.garda :                pátek     27.4.2018   18,00    Doksy - Baník Stochov (hř.Srby)